Darbas statybose

 

Mūrinių namų komanda priima visus turinčius patirties statybos darbuotojus. Mes dirbame švariai, tvarkingai ir tiksliai, o už mūsų darbą atlyginama sąžiningai, reguliariai ir su kaupu.

 

Reikalingi statybininkai

 

Geri statybininkai mūsų komandoje reikalingi visada. Mes vertiname darbščius ir atsakingus darbuotojus, kurie dirba sistemingai: teisingai planuoja darbo struktūrą, gali savarankiškai atlikti užduotis ir bendradarbiauti su kitais kolegomis.

Darbo sąlygos

 

Atlygis mokamas kiekvieną savaitę ir yra skaičiuojamas pagal atliktų darbų kiekį. Geri mūrinių namų komandos statybininkai užsidirba ir iki 5 tūkstančių eurų. Atvykęs į objektą, statybininkas randa visas darbui reikalingas medžiagas, suorganizuotą statybinę techniką ir transportą, apsaugos priemones, šalmus ir aprangą.

Kokius darbus atliksi?

 

Mūrinių namų komanda atlieka įvairius mūro darbus, lieja sąramas ir žiedus, kloja pamatus ir stato individualius namus – atliekami visi bendrastatybiniai darbai. Norintys dirbti specialistai privalo būti dirbę kaip pagalbiniai statybų darbuotojai, mūrininkai, ar statybininkai. Jūsų patirtis padės jums atlikti darbus sklandžiau ir užsidirbti daugiau, todėl į darbą priimame tik galinčius įrodyti savo įgūdžius.

Mes didžiuojamės savo komanda ir priimame visus uolius naujus narius!