Pamatų įrengimas

 

Klojame liktinius pamatus: naudojame patobulintą Lietuvoje inovatyvų metodą

 

Kodėl renkamės liktinius pamatus?

 

Liktiniai pamatai yra tokie, kurie lieka nepakitę, tai reiškia, kad iškloti pamatai nereikalauja jokių papildomų modifikacijų. Šie pamatai yra įrengiami iš karto su apšiltinimu, todėl sumažinama šalčio tiltų rizika, sutaupoma laiko ir kaštų. Liktiniai pamatai yra optimalus ir universalus pasirinkimas, o Mūrinių namų komanda pasitelkia patobulintą šių pamatų liejimo metodą.

 

Mūsų liktiniai pamatai yra klojami pagal patobulintą metodą

 

Jeigu norint išlieti įprastus liktinius pamatus prireikia penkių dienų, tai mūsų metodu pamatai yra paklojami per dieną, o darbui atlikti užtenka 1–2 komandos narių. Spartesnis projektas jums kainuoja mažiau, užtrunka trumpiau ir jūs greičiau galite džiaugtis įrengtais namais. Klodami pamatus naudojame specialią apšiltinimo medžiagą, kuri leidžia sumažinti šiltinimo kainą 3 kartus.

 

CFA poliai

 

Klodami liktinius pamatus polius gręžiame CFA būdu. CFA yra polių įrengimo metodika, kai poliai tuo pat metu yra ir gręžiami, ir betonuojami. CFA poliai yra išgręžiami naudojant tuščiavidurį grąžtą, per kurį ir yra įliejamas betono mišinys. Toks būdas kelia mažiau vibracijų gręžimo metu, yra tylesnis ir tinka net kai gruntas yra itin nestabilus. Iš tiesų CFA poliai gali būti gręžiami tokiose vietose, kuriose nė vieni kito tipo poliai nerekomenduotini.

Taip pat klojame gręžtinius polinius pamatus su rostverku ir haus blokelių sistema

 

Kodėl renkamės gręžtinius pamatus?

 

Gręžtiniai pamatai yra ekonomiški, greitai įrengiami ir atlaiko net ypač masyvias konstrukcijas. Poliniai pamatai yra plačiai pritaikomi, gali būti klojami net ir mažai stabiliame grunte, ar ten, kur grunto vandenys yra pakankamai aukštai.

 

Kas yra gręžtiniai pamatai?

 

Gręžtiniai pamatai – tai polinių pamatų tipas, kai poliai grunte yra išgręžiami. Pamatų sistemą sudaro poliai ir klojiniai.

Poliai yra grunte išgręžta vertikalė, pripildyta betonu. Prieš pilant betoną, į gręžinio vietą yra nuleidžiama armatūra. Ši statmena strypinė konstrukcija, sulaiko gruntą, neleidžia jam byrėti į poliaus vietą. Kai gręžinys išgręžtas, o armatūros nuleistos, į polių pradedamas pilti betonas.

 

Kas yra rostverkas?

 

Kai polių betonas sustingsta, o sklypas yra sutankinamas ir sulyginamas, galima pradėti ruošti klojinį.

Mūrinių namų komanda klojinį sutvirtina su Haus blokeliais, o klojinį užpildo rostverku.

Pamatų blokelius renkamės todėl, kad šie yra tvirtesni nei paprastas betonas, juos mažiau veikia temperatūrų pokyčiai, o Haus blokelių montavimas yra greitas ir ekonomiškas. Klojinio sutvirtinimui naudojami Haus bokeliai yra patikimas ir patvarus metodas.

Rotverkas yra polinio pamato viršutinė dalis, į kurią remiasi statinys.

Įrenginėjant pamatus, rostverkas yra naudojamas kaip blokelių užpildas. Skystas rostverkas yra supilamas į blokelių ertmę. Masė yra išvibruojama, kad joje neliktų oro tarpų, o pamatai būtų tvirti. Sukietėjęs rostverkas yra ypač pajėgus atlaikyti masyvias konstrukcijas, jis suteikia pastatui stabilumo, net kai gruntas ir nėra labai stabilus.